V Mošnově začnou dvoudenní Dny NATO. Lákadlem jsou americké bombardéry

17.09.2016 6:36 | Zprávy
autor: vam, čtk

Na letišti v Mošnově nedaleko Ostravy dnes začnou dvoudenní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR. Letošními hlavními lákadly na akci, na kterou je vstup zdarma a například loni ji navštívilo přes 220.000 lidí, budou americké bombardéry B-1B Lancer a B-52 Stratofortress.

V Mošnově začnou dvoudenní Dny NATO. Lákadlem jsou americké bombardéry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka NATO

Zatímco "bépadesátdvojku" mohli lidé v Mošnově vidět už několikrát, B-1B tam přiletěl poprvé a bude vůbec prvním letadlem s technologií stealth, které bude na Dnech NATO k vidění. Díky této technologii umí být letoun neviditelný pro radary.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Hlasování o důvěře

Kritizujete Babiše za to, že na hlasování chyběl, ale není vám spíš trapně z toho, že jste vyvolali hlasování a pak nebyli schopni ani zajistit, aby hlasovala všichni poslanci z opozice? Jitka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Filantropie přes mrtvoly: Příběh nekorunovaného krále WHO

17:45 Filantropie přes mrtvoly: Příběh nekorunovaného krále WHO

RED PILL @ TOMÁŠ ZÍTKO Když WHO řídí technokrat s láskou k penězům a strachem z přelidnění, svět se …