V Praze budou uzavřeny tunely Blanka a Mrázovka

12.03.2016 6:26

Řidiči se musí v noci na neděli v Praze připravit na dopravní komplikace. Technická správa komunikací (TSK) dnes ve 23:00 přeruší provoz v tunelech Blanka a Mrázovka. Důvodem je údržba tunelů. ČTK to sdělili mluvčí magistrátu Vít Hofman a TSK Barbora Lišková. Uzavírka potrvá do nedělních 5:00.

V Praze budou uzavřeny tunely Blanka a Mrázovka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Projížka tunelovým komplexem Blanka. Ten má být konečně otevřen tuto sobotu

"Důvodem uzavírky všech tunelů Blanky je aktualizace software, kterou zajišťuje společnost ČKD Praha DIZ," uvedl Hofman. Tunel Blanka tvoří tři samostatné tunely a spojuje Malovanku s Pelc-Tyrolkou.

Tunel Mrázovka bude uzavřen kvůli údržbě a čištění kamer. Práce tady provádí TSK. Tunel Mrázovka navazuje ve směru z Prahy 6 na Prahu 5 na Strahovský tunel a na něj následně navazuje Dobříšská a Barrandovský most.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

17:04 My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu St…