V Praze pobodali muslima. Měli holé lebky a nadávali mu kvůli víře, tvrdí jeho přítelkyně

31.01.2016 21:37 | Zprávy
autor: jzd

Podle informací serveru Lidovky.cz se pražská policie se zabývá případem napadení nožem, ke kterému mělo dojít v sobotu ráno v Praze. Obětí útoku se měl stát muž středního věku islámského vyznání, který pochází z Ruska. Útoku prý předcházelo několik výhrůžek jeho přítelkyni i nasprejování hákového kříže na jeho auto.

V Praze pobodali muslima. Měli holé lebky a nadávali mu kvůli víře, tvrdí jeho přítelkyně
Foto: supporters.cz
Popisek: Transparent urážející muslimy se objevil na fotbale v Jablonci

Jak server Lidovky.cz informoval, aktivistka vystupující s iniciálami E.Z., jejíž totožnost prý server zná, potvrdila, že byl její přítel, označený serverem jako I.T., napaden v sobotu ráno v Praze.

Podle výpovědi E. Z. si útočníci na muže počkali, když si šel zaběhat. Útok ale naštěstí neskončil tragicky, byť musel být napadený muž s bodným poraněním v oblasti břicha hospitalizován, nicméně už byl z nemocnice propuštěn. E. Z. dále uvedla, že útočníci byli dva, měli to být muži a oba prý byli holohlaví. Jak žena, která sama sebe označuje za aktivistku uvedla, útočníci prý měli dlouhý nůž, kterému se naštěstí I.T. dokázal částečně vyhnout.

„Mohu potvrdit, že pražská policie prověřuje okolnosti sobotního napadení jedenačtyřicetiletého muže ve Vršovicích. Muž skončil s bodným poraněním v nemocnici, ale s ohledem na skutečnost, že je vyšetřování v samém počátku, nemůžeme sdělit nic bližšího,“ řekla na dotaz serveru Lidovky.cz policejní mluvčí Andrea Zoulová, která rovněž odmítla spekulovat o tom, co mohlo být motivem činu. Policie prý nicméně nyní vyhodnocuje kamerové záznamy, po nichž snad bude moudřejší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU tamhle. Tady je hašišácký stát! V zemi, kde Trump sklízí „duchovní fakáče“

18:40 EU tamhle. Tady je hašišácký stát! V zemi, kde Trump sklízí „duchovní fakáče“

„Největší ego chodící po téhle zemi. Všechno musí být podle něj. A když narazí, tak se chová jako gu…