V Praze proběhne fórum OBSE zaměřené na dobré vládnutí

14.09.2016 6:23 | Zprávy

Třídenní fórum Organizace pro bezpečnost a spolupráce v Evropě (OBSE), které dnes začíná v Praze, se zaměří na boj s korupcí, migraci nebo bezpečnost. Konferenci zahájí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který chce v úvodním projevu mluvit o principu dobrého vládnutí a potřebě zapojit do veřejné správy veřejnost. Podle informací ČTK by se měl akce zúčastnit generální tajemník OBSE Lambert Zannier.

V Praze proběhne fórum OBSE zaměřené na dobré vládnutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek

Praha je tradičním sídlem konání Ekonomického a enviromentálního fóra OBSE. Letošní ročník se koná pod patronátem německého předsednictví. V jeho průběhu se do diskuse na téma "Posílení stability a bezpečnosti prostřednictvím spolupráce při dobrém vládnutí" zapojí na 200 delegátů členských zemí, nevládních organizací a dalších institucí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Proč myslíte, že je cílem Evropy chudoba?

To mi přijde až utopistické tvrzení. Je teda pravda, že pro blaho Evropanů toho moc nedělá nebo spíš nic. A druhá věc, koho přesně myslíte tou Evropou? Protože to jsme přeci i my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čtvrtníček, Dejdar, Trojan. Umělci vylézají s radami k volbám

18:25 Čtvrtníček, Dejdar, Trojan. Umělci vylézají s radami k volbám

Muchomůrka zelená, nebo žampion? Herec Petr Čtvrníček jako amatérský mykolog radí komunistce Kateřin…