V Thajsku byl zatčen muž z ČR hledaný kvůli zpronevěře

10.05.2015 7:42 | Zprávy
autor: čtk, mp

Thajská policie zatkla na základě zatykače vydaného Interpolem údajně 37letého muže z České republiky. Muž, který je na seznamu hledaných osob Interpolu označován bez diakritických znaků jako David Mrozek narozený v Bohumíně, je podle thajského portálu ThaiVisa.com ve vlasti stíhán kvůli zpronevěře.

V Thajsku byl zatčen muž z ČR hledaný kvůli zpronevěře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Policisté muže, který údajně zpronevěřil cennosti v hodnotě asi 138.110 eur (asi 3,8 milionu korun), zatkli v pátek večer během procházky v provincii Čchonburí ležící na pobřeží Thajského zálivu. Čech prý během výslechu přiznal, že je mezinárodně hledaný Interpolem a že proti vydání do Česka nebude protestovat, protože se chce bránit proti obvinění před soudem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…