V lese se našly neokolkované lahve. Zbavuje se mafie důkazů?

16.09.2012 20:33

Server TN.cz informuje o tom, že náhodný svědek objevil na Bruntálsku v příkopu u lesní cesty kartonové krabice s neokolkovanými láhvemi. Vypadá to, že mafie, která na český trh dodávala pančovaný alkohol, začíná mít strach a kvůli policejním raziím se zbavuje důkazů. Policisté našli v lese u Bruntálu zhruba o 60 kusů lahví, které nebyly opatřeny kolky.

V lese se našly neokolkované lahve. Zbavuje se mafie důkazů?
Foto: hns
Popisek: Metylalkohol, ilustrační koláž
reklama

"Policisté ohledali místo činu, zajistili stopy a předmětné láhve k dalšímu zkoumání. Mimo jiné bude provedena toxikologická expertiza, které potvrdí nebo vyvrátí, zda a v jakém množství je v tekutině přítomný životu nebezpečný methanol,“ řekla mluvčí policie Daniela Vlčková.

SLEDUJEME téma: Metylalkohol

Kromě alkoholu byly na místě i prázdné lahve. Vše teď budou policisté zkoumat, jestli opravdu šlo o padělky. Láhve s alkoholem byly označeny etiketami různých značek výrobce AB STYLE, s.r.o. Frýdek-Místek, před kterými už policie varovala.

"Znovu bychom chtěli upozornit, že doposud nebylo žádných způsobem prokázáno, že by se výrobce uvedený na etiketě jakýmkoli způsobem podílel na výrobě či distribuci závadového alkoholu a že se tedy zabýváme také otázkou případného zneužití jména,“ dodala mluvčí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přijde revoluce? Hana Lipovská o ekonomice, dluzích a tisku peněz ve velkém. Je to zlé

9:25 Přijde revoluce? Hana Lipovská o ekonomice, dluzích a tisku peněz ve velkém. Je to zlé

Hana Lipovská, ekonomka a členka Rady ČT, má za to, že naším problémem není koronavirus, ale to, že …