VIDEO Dosud nezveřejněné záběry krátce po sestřelení letadla nad Ukrajinou

17.07.2015 10:50

Rok dnes uplyne od chvíle, kdy se u východoukrajinské vesnice Hrabove, v oblasti bojů v Donbasu, zřítil Boeing 777 společnosti Malaysian Airlines mířící z Amsterdamu do Kuala Lumpuru. Stovky nevinných lidských životů doplatily na ukrajinský konflikt. Ani dnes však není znám viník tragédie.

VIDEO Dosud nezveřejněné záběry krátce po sestřelení letadla nad Ukrajinou
Foto: repro internet, tan
Popisek: Zahraniční servery zaplnily zprávy o sestřelném letadlu

Zda za tragédií stál ruský raketový systém BUK ovládaný separatisty, jak tvrdí Kyjev a Západ, nebo Ukrajinci, na které ukazují pro změnu rebelové a Moskva, se stále vyšetřuje.

Podle zdrojů CNN budou v konečné zprávě, jež má být s největší pravděpodobností zveřejněna v říjnu, za viníka označeni proruští povstalci. Ti se proti tomu samozřejmě ohrazují. S vlastními závěry důvodu pádu letadla přišla také jedna ruská zbrojovka. Na kloub celé události se snaží přijít i jednotlivci, někteří novináři či rozvědka z Německa.

Sběr důkazů a trosek po pádu letadla dlouho komplikovaly boje mezi rebely a ukrajinskou armádou. Neporušené černé skříňky předali vyšetřovatelům separatisté.

Australská televize dnes také odvysílala dosud nezveřejněné záběry krátce po sestřelení boeingu nad Ukrajinou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...

21:20 Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...

REPORTÁŽ Jakou cestu jsme od sametové revoluce ušli? 30 let po pádu komunismu jsou na Západě podle V…