VIDEO Emma Smetana: Jsem hlavně Evropanka. Nechápu vlastenectví Čechů. Byla bych schopna zabít

29.05.2018 13:07

Moderátorka DVTV Emma Smetana se v pořadu PeepShow svěřila se svými osobními názory. Pro Čechy je podle ní typická jejich malost a zbabělost. Tyhle vlastnosti ji na Češích vytáčí. Necítí se být Češkou, ale spíše Evropankou. Pro patriotismus v dnešní situaci nemá pochopení.

VIDEO Emma Smetana: Jsem hlavně Evropanka. Nechápu vlastenectví Čechů. Byla bych schopna zabít
Foto: Hans Štembera
Popisek: Fotokoláž.

Dcera Moniky Pajerové by se popsala pěti slovy jako „přemýšlivá, hodná, líná, veselá a velkorysá.“ Když je nervózní, tak se prý přejídá, nebo to „zaspí“. Vážnými závislostmi netrpí, závislá je pouze na olivovém oleji, rajčatech, bazalce, na své dceři a svém partnerovi. Potřebuje k životu, aby ji někdo rozesmíval, má ráda hudbu a cestování. Když se dlouho nesměje, zmocňuje se jí prý pocit, že se někam propadá. Za největší adrenalin v životě považuje situace, kdy se do někoho zamilovala, nebo když se pohádala s blízkými. Přiznala také, že má sklony k hysterii.

Pro opačné pohlaví se prý necítí být přitažlivou. „Posledních deset let vůbec, asi je na mě vidět, že jsem definitivně zadaná,“ prohlásila. Její největší zranitelnost podle ní pramení z její lásky k lidem. Láska bez žárlivosti je podle ní nuda. Odmala chtěla být detektivkou, právničkou, soudkyní a novinářkou. Nikdy nikomu nepřiznala, že také zpěvačkou. A co by chtěla změnit, kdyby mohla? „Je to klišé, ale přála bych si mír a aby všichni našli lásku,“ prohlásila moderátorka DVTV. Vždy také toužila po setkání s Johnem Lennonem, ale to se jí z pochopitelných důvodů nemohlo splnit, Lennon byl zavražděn osm let před jejím narozením. Chtěla by tedy alespoň duet s Paulem McCartneym.

Poté měla Emma Smetana odpovědět na to, co jsou podle ní typicky české vlastnosti. „Docela dobrý smysl pro humor. Často taky taková malost a zbabělost, které mě vytáčí,“ řekla. Cítí se tedy být hrdou Češkou? „O tom vlastně vůbec nepřemýšlím. V dnešní situaci moc nechápu patriotismus. Já jsem hlavně Evropanka. Na to jsem docela hrdá,“ prohlásila Emma Smetana. A byla by někoho schopná zabít? „Dovedu si to představit, tím spíš, když mám teď rok a půl starou dceru. Takže v souvislosti s jakýmkoli jejím potenciálním nebezpečím bych asi zabila kohokoliv. Jsem ten typ, co by to zvládl v amoku, i za jiných okolností,“ odpověděla.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mak

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

5:15 Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

TÝDEN V MÉDIÍCH Obrovskou porci demagogie vytasil komentátor Vladimír Mertlík při obhajobě akcí Mili…