VIDEO Incident s Romy. Vlastně dva. Krvavé. A vyjádření k tomu

08.08.2018 12:40 | Zprávy
autor: vef

Člen ČSSD a zastupitel Rumburka Dalibor Dvořák sdílel na svém facebookovém profilu video, na němž romští chlapci vyprovokují psa a ten jednoho z nich pokouše.

VIDEO Incident s Romy. Vlastně dva. Krvavé. A vyjádření k tomu
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Blok 3 v Chanově, rok 2018: Asi příští rok padne k zemi. Vlevo je blok 2, který byl rekonstruován z dotací.

„Cikáni tvrdí, že pes nebyl přivázaný a napadal je. Video je jasně usvědčí. Cikáni v počtu patnácti zmlátí majitelku psa. Bude se vyšetřovat míra zavinění psa, který pokousal cikánské dítě,“ píše k tomu Dvořák s poznámkou well done. 

Video natočené televizí JOJ na svém facebookovém profilu přinesla dnes stránka První republika.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vládu,“ křičel starý horník. Z pohřbu Zdeny Mašínové

8:08 „Zničíme vládu,“ křičel starý horník. Z pohřbu Zdeny Mašínové

„Ve vládě jsou estébáci a jeden z nich donášel i na svoje přátele. To ‚Konečníkový‘ nevadí, že komun…