VIDEO Jaroslav Hutka se v písničce těší na smrt Miloše Zemana. A nadává mu

02.08.2018 6:45 | Zprávy
autor: vef

Písničkář Jaroslav Hutka se ve své skladbě Miloš a zubatá velmi nelichotivě vyjádřil k současné hlavě státu Miloši Zemanovi.

VIDEO Jaroslav Hutka se v písničce těší na smrt Miloše Zemana. A nadává mu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Hutka na demonstraci proti Babišovi nazvané Proč? Proto!

„Pusto a prázdno jde po Česku, lid zalez kamsi do sklepa, země se změnila v grotesku a z Hradčan už je jen žumpa,“ začíná skladbu Hutka. „Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud, člověku je z toho hanba,“ poznamenává dále ve skladbě písničkář.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celý příběh zákona, kvůli kterému s tím sekla Šichtařová

4:46 Celý příběh zákona, kvůli kterému s tím sekla Šichtařová

V úterý Poslanecká sněmovna pustila do druhého čtení unijní nařízení DSA. Poslankyně Markéta Šichtař…