ParlamentníListy.cz
» Aréna » Monitor » VIDEO Jste jak Hitler, Konvičko. Jste to nejhorší, co tu kdy bylo, křičel pravičák. Co to žvaníte, zněla odpověď a bylo dusno. Mluvil také...
Bouřlivá diskuse o islámu proběhla v Polné v pondělí 9. listopadu. Nejvyhrocenější byla mezi Martinem Konvičkou z Bloku proti islámu a Jiřím Paynem, místopředsedou Svobodných. Začal si Konvička. „Jste to nejhorší na české politické scéně za pětadvacet let.“ Payne kontroval: „Vaším jediným cílem je vyvolat válku s muslimským světem. Úplně stejně jako agitátoři pro Hitlera, když tvrdili, že je potřeba vyhladit všechny Židy.“
Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.