VIDEO Miroslav Kalousek zpívá o chudobě a těžkém žití

22. 9. 2013 14:32

TOP 09 v pátek odstartovala předvolební kampaň. Jako dopravní prostředek si zvolila tramvaj, se kterou brázdila ulice Prahy. Lidé mohli volně přistupovat, diskutovat s politiky nebo si s nimi dokonce zazpívat. Strana tuto akci o víkendu doplnila akčním videem.

VIDEO Miroslav Kalousek zpívá o chudobě a těžkém žití
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí v demisi Miroslav Kalousek se rozloučil s úřadem poslední tiskovou konferencí
reklama

V tramvaji hráli muzikanti, podávaly se klobásy a burčák. Kdo chtěl, mohl si po cestě Prahou přistoupit a diskutovat s čelními představiteli strany.

"Tramvajová kontaktní jízda odstartovala z Vozovny Střešovice. Projel se jí nejen lídr TOP 09 a předseda Karel Schwarzenberg, ale také 1. místopředseda strany Miroslav Kalousek a známé osobnosti, které podporují TOP 09. S voliči na zastávkách během tří půlhodinových přestávek debatoval i místopředseda hnutí Starostů a nezávislých a dvojka pražské kandidátky Stanislav Polčák a další kandidáti za Prahu. Exposlanec a kandidát do sněmovny Daniel Korte si s horňáckou hudeckou muzikou zazpíval, cestující pak mohli ochutnat moravský burčák," komentovala akci TOP 09.

„Kontaktní kampaň je pro nás vždy neocenitelná, protože názory voličů a diskuse naši kandidáti rádi vyhledávají. Pražským startem chceme pozvat občany i do dalších měst na jízdy s předsedou Karlem Schwarzenbergem,“ doplnil volební manažer Jaroslav Poláček.

TOP 09 k akci zveřejnila video, které zachytilo pozitivně naladěného Karla Schwarzenberga i Miroslava Kalouska, který si dokonce s chutí zazpíval.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypadá to, že si někdo přeje, aby tu opravdu byli nemocní a mrtví... Okamura varuje před věcmi, které se přehlížejí

18:02 Vypadá to, že si někdo přeje, aby tu opravdu byli nemocní a mrtví... Okamura varuje před věcmi, které se přehlížejí

ROZHOVOR Vláda nebyla připravena na podzimní vlnu koronaviru, třebaže se vědělo, že přijde. A občané…