VIDEO Ničíte mi život, sledujete mě! Dusná beseda Klause ml.: Nezvaný host

22.06.2020 14:42

Některá setkání politiků s občany jsou přinejmenším kuriózní. Václav Klaus mladší a především poslankyně Majerová Zahradníková se setkali s odpůrcem Trikolóry Martinem Cigánkem. A vyplavaly na povrch zajímavé skutečnosti. „Od ledna 2018 stalkujete můj osobní život, na katastru si fotograficky kopírujete kupní smlouvy mého domu, chodíte si mě fotit před kancelář, sledujete mě v autě a dva a půl roku mi ničíte můj rodinný život pod různými fejkovými profily,“ obvinila muže poslankyně a zdůvodnila tak, proč podala trestní oznámení.

VIDEO Ničíte mi život, sledujete mě! Dusná beseda Klause ml.: Nezvaný host
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková na tiskové konferenci hnutí Trikolóra
reklama

Video pochází ze setkání politiků Trikolóry s občany, kterého se zúčastnili oba poslanci Trikolóry, Václav Klaus mladší a Zuzana Majerová Zahradníková. Právě ta dostala na besedě dotaz od muže v červeném tričku, jménem Martin Cigánek. Muž nejdříve vysvětloval, že pojem hodit ručník do ringu je znám jako technické K. O. „Jak moc mám brát paní poslankyni věrohodně, když na konci května plamenně hájí právo svobodného vyjadřování, nicméně mluví o tom, že je špatné zneužívat trestní oznámení, a zároveň ona sama trestní oznámení na jiné lidi podává? Týká se to pouze lidí, kteří jsou jejími politickými a názorovými oponenty?“ ptal se neznámý muž poslankyně.

Anketa

Vadí vám údajný střet zájmů Andreje Babiše?

9%
91%
hlasovalo: 16647 lidí

Druhý dotaz adresoval poslanci Klausovi: „Pane Klausi, vy často opakujete, že jste matikář, že jste učitel. Je to takové vaše kruciální téma, resp. maturita z matematiky je vaše kruciální téma. Nerozumím pak tomu, že když se hlasovalo o povinné maturitě z matematiky, tak jste nehlasoval. Ač jste byl v parlamentu. Přijde mi to zvláštní, když jako téma, které považujete za zásadní a důležité, takovýmto způsobem vypustíte.“

Klaus odvětil, že se nejedná o kruciální téma, ale je to jeho téma. Uvedl, že maturita z matematiky se projednávala, když byla v parlamentu 50% účast kvůli covidu-19, takže ve sněmovně seděla poslankyně Majerová Zahradníková, která hlasovala, zatímco předseda trikolóry „řešil schůzky“ a nebyl v sále.

Fotogalerie: - Trikolóra v Pardubicích

Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...

Pak se ozvala poslankyně, že na „osobní“ výzvy velice ráda odpoví. „Protože myslím, že je čas, abychom si to řekli. Já jsem za svůj život, a je mi 48 let, nikdy v životě nepodala trestní oznámení. Nikdy. Protože vím, že má policie spoustu práce. Jiné práce než se starat o to, že někomu někdo vadí. Ale když mně, pane Cigánku, od ledna 2018, stalkujete můj osobní život, na katastru si fotograficky kopírujete kupní smlouvy mého domu, chodíte si mě fotit před kancelář, sledujete mě v autě a dva a půl roku mi ničíte můj rodinný život pod různými fejkovými profily, tak ano, když jste napsal komentář a můj bratr boxoval, a napsal jste všechno pro to, aby poslankyně ZMZ zmizela z politiky, nejlépe technickým K. O. Technické K. O. v boxu není hodit ručník do ringu, technické K. O. v boxu znamená člověka, aby už nevstal. Takže to je moje odpověď vám, a tím jsem s vámi skončila,“ odpověděla zmíněnému Cigánkovi a dočkala se od sálu potlesku.

Mediální expert Petr Štěpánek pak video sdílel s pochvalou pro poslankyni a dovětkem: „Ano, žijí mezi námi vskutku mimořádní šmejdi.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

20:51 Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

Naše minipříběhy z Chebska jsou možná banální, ale pro tuto dobu typické. Paní B., která má kadeřnic…