VIDEO Občanská válka, střílení. Evropu čeká chaos. František Ringo Čech spustí palbu

06.10.2017 19:49 | Zprávy
autor: Radim Panenka

V Evropě nás čeká chaos, bordel, katastrofa. Znovu poteče krev. Umělec a opět už i politik František Ringo Čech zavítal do studia TV ParlamentníListy.cz. Řeč byla hlavně o migrační krizi, terorismu a předpovědi naší budoucnosti.

VIDEO Občanská válka, střílení. Evropu čeká chaos. František Ringo Čech spustí palbu
Foto: Archiv PLTV
Popisek: František Ringo Čech v pořadu Horké téma

Souvilost mezi terorismem a migrační krizí je jasná. Tvrdí to František Ringo Čech, slavný umělec a politik. Dříve byl poslancem za ČSSD, nyní kandiduje jako superlídr Strany práv občanů (někdejší Zemanovci).

„Jak se říkalo Hanibal před branami, tak v našem případě už je Hanibal za branami,“ naráží na přítomnost milionů migrantů a muslimů v Evropě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbrojařský maňásek. Připomínka, co se dělo ve Varech, když Pavel ještě nebyl prezident

4:44 Zbrojařský maňásek. Připomínka, co se dělo ve Varech, když Pavel ještě nebyl prezident

Všichni stojíme při vás, volali umělci z pódia k čestné lóži karlovarského divadla, kde seděl prezid…