VIDEO Pane prezidente, vyhlašte Norsku válku. Vždyť kradou naše děti. Posměšný vzkaz z webu Pavla Šafra

17.01.2016 15:26

Zpěvěk Quido MC, jenž stvořil např. píseň Ruský šváb o prezidentu Miloši Zemanovi, se na Svobodném fóru Pavla Šafra znovu vyjádřil. Tentokrát o cestách do Norska, země turistického zla. Zatímco do Ruska by měli jet všichni, protože je to krásná země a to, co se tam snad nedaří, je dílem Spojených států, tak v Norsku se kradou české děti. Proto by měl Miloš Zeman vyhlásit této zemi válku.

VIDEO Pane prezidente, vyhlašte Norsku válku. Vždyť kradou naše děti. Posměšný vzkaz z webu Pavla Šafra
Foto: wikipedia
Popisek: Norská vlajka

„Chtěl bych varovat naše občany před cestami do zemí jako je Libye, Sýrie a Norsko. Z této osy turistického zla se mi jeví nejnebezpečnější právě poslední jmenovaná země,“ začal svůj vzkaz.

CELÝ VZKAZ ZDE

Zatímco je podle hudebníkova názoru zcela správné jezdi do tak krásné země, jako je Rusko, neb je to snad nejhezčí země na světě. V Norsku se žije skoro tak dobře jako v Rusku, občas se dokonce zdá, že v něčem je Norsko dokonce lepší než Rusko. „Až se mi to dá nespravedlivé, vidím za tím špinavou ruku USA,“ pokračoval autor.

V Norsku ale narazíte na jeden velký problém. Norové totiž kradou české děti. Tvrdí to prý hrdina z Nagana „Hašan“ a pan prezident Zeman. V té zemi si prý se svými dětmi nemůžete ani pohrát. „Pane prezidente, myslím, že je na čase vyhlásit Norsku válku. Já vám rozumím, pane prezidente,“ poznamenává hudebník.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…