VIDEO Trapas. Lidé si to pouštějí pořád dokola. Bidenovi to ujelo v přímém přenosu

28.05.2020 21:55

Někdejší americký viceprezident a kandidát demokratů v nadcházející bitvě o Bílý dům Joe Biden pohovořil s pensylvánským guvernérem Tomem Wolfem o dopadech koronavirové pandemie na Spojené státy. Zmiňoval zejména nutnost přerozdělovat veřejné finance samosprávným celkům. Jeho názory ovšem nebyly to jediné, co mohli posluchači slyšet. Debata, naštěstí pro Wolfa, probíhala pomocí online přenosu.

VIDEO Trapas. Lidé si to pouštějí pořád dokola. Bidenovi to ujelo v přímém přenosu
Foto: Repro YouTube
Popisek: Pensylvánský guvernér Tom Wolf byl po Bidenově úniku zaskočen
reklama

Anketa

Dokáží Hana Lipovská a Xaver Veselý něco skutečně změnit v ČT?

92%
8%
hlasovalo: 15222 lidí
Kandidát demokratů na prezidenta se v debatě zamýšlel nad plánovanou vakcínou, která by měla účinkovat na nemoc covid-19 způsobovanou novým koronavirem. Zmínil, že není vůbec jasné, zdali vakcína skutečně bude do konce tohoto roku a taky že není zcela jisté, jak se plánuje distribuovat a aplikovat pro všechny obyvatele Spojených států. „I kdyby sestoupil všemohoucí a řekl: ‚Máme dnes vakcínu pro každého,‘ jak to budeme distribuovat?“ tázal se.

Uvedl, nakolik je důležité plánovat a zkritizoval, že předseda republikánů Mitch McConnell odmítá vydávat velké finanční prostředky samosprávám a jednotlivým státům. „To není žádné matematické cvičení, je to o lidech. Musíte dát peníze hasičům, učitelům a na zdravotnictví…“ hovořil, když se zničehonic ozval táhlý zvuk úniku větrů.

Přestože náhlá plynatost jeho samotného nikterak nerozhodila a pokračoval v debatě o tom, že je nutné více rozdělovat veřejné prostředky, Wolfa podlouhlý zvuk flatulence lehce rozhodil. Poté, co Biden vypustil větry, asi pensylvánský guvernér nevěřil svým uším a nevěřícně pozdvihl obočí, načež přešel v udivený výraz. Incident však nikterak nekomentoval a snažil se udržet si kamennou tvář.

O celé kalamitě se můžete přesvědčit v tomto záznamu živého přenosu. K úniku Bidenových plynů zde dochází v čase 20:47 záznamu:

Ohlasy k diskusi byly incidentem značně poznamenány. „Jediné, kvůli čemu jsem sem přišel, je prdění Joea Bidena,“ je jeden z nejvíce hodnocených komentářů na platformě YouTube, kde zůstal záznam z debaty. Bez povšimnutí nemůže zůstat ani to, že má tento komentář více palců nahoru než samotné video. To bylo ke čtvrtečnímu večeru hodnocené 617 lidmi pozitivně a 934 negativně.

„Ježišikriste. To prdění bylo opravdové,“ zní dále v komentářové sekci.

„Představte si ten zápach,“ pokračoval další komentující. K tomuto postřehu nezbývá než doufat, že během natáčení nebyl v blízkosti Joea Bidena i štáb.

„Doufám, že má Warrenová plán, jak uklidit ten nepořádek!“ poznamenal v komentářích jeden z uživatelů s narážkou na Bidenovu spolustraničku Elizabeth Warrenovou. A další přispěvatel v komentářích poznamenal, že zřejmě existuje řešení: „Pleny!“ padlo jasné stanovisko.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Teroristka. A jiní výtečníci. Amerika objevuje, kdo stojí za Black Lives Matter

12:45 Teroristka. A jiní výtečníci. Amerika objevuje, kdo stojí za Black Lives Matter

Americký server Heritage.org přišel s článkem, který rozkrývá zakladatele hnutí Black lives matter. …