VIDEO Volte Zemana, burcují předáci bojovníků za svobodu, seniorů a válečných veteránů

22.01.2018 17:00

Prezidentovi Miloši Zemanovi se dostalo podpory od tzv. Vlasteneckého fóra, které reprezentuje např. předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička. Členové Vlasteneckého fóra podpořili Miloše Zemana s tím, že celá léta pracoval ve prospěch České republiky a prošel „mnoha zkouškami ohněm“.

VIDEO Volte Zemana, burcují předáci bojovníků za svobodu, seniorů a válečných veteránů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlastenecké fórum podpořilo Miloše Zemana jako kandidáta na prezidenta

Členové tzv. Vlasteneckého fóra podpořili před druhým kolem prezidentské volby současného prezidenta Miloše Zemana. Fórum reprezentovali pánové Jiří Pešta jménem vojenských veteránů, docent Jan Minář za tzv. Slovanský výbor, doktor Jan Novák, zasloužilý mistr sportu a předseda Asociace Vojáci společně, plukovník Jaroslav Vodička jako předseda Českého svazu bojovníků za svobodu, brigádní generál Pavel Vranský jako zástupce veteránů ze druhé světové války a poslední v řadě, předseda Rady seniorů České republiky Zdeněk Pernes.

Vodička zdůraznil, že ve druhém kole volby prezidenta republiky jde o hodně. Nejde prý o nic menšího než o to, „jestli budeme dál suverénním státem, nebo jen slouhou velkých zemí“. „Považuji proto za důležité veřejně prohlásit za svoji osobu, že plně podporuji Miloše Zemana, že má můj hlas,“ oznámil Vodička.

Vodička má za to, že Zeman prošel v mládí těžkými zkouškami, zkouškami ohněm. Po okupaci v roce 1968 byl vyhozen z vysoké školy a také ze zaměstnání. „Celý svůj život vedl Miloš Zeman bitvy ve prospěch naší země... Jeho protikandidát Jiří Drahoš byl ve skrytu mocných a nikdy neprojevil zásadový postoj, kterým ukázal, že mu jde o naši krásnou republiku,“ uvedl Vodička. Jen toto srovnání samo o sobě dokazuje, že Miloš Zeman je a bude dobrým prezidentem. Proto by mu lidé měli dát svůj hlas.

Zdeněk Pernes doplnil, že Rada seniorů oceňuje, že do druhého kola postoupili dva pánové ve vyšším věku, takže již mají zkušenosti seniorů. Miloše Zemana však zná Pernes přece jen o něco lépe a je přesvědčen, že bude hájit práva seniorů, protože zná potřeby seniorské populace. Prezident také podporuje plošnou valorizaci penzí. Proto bude jen dobře, když mu čeští senioři dají svůj hlas.

Pavel Vranský poznamenal, že politika je řemeslo jako každé jiné, Miloš Zeman prokázal, že toto řemeslo ovládá, ovládá ho dobře, takže si zaslouží pokračovat v úřadu.

VIDEO: Tisková konference Vlasteneckého fóra

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš chce ztrestat Pekarovou. Pětadvacet na… a ještě před stovkami očí

17:50 Babiš chce ztrestat Pekarovou. Pětadvacet na… a ještě před stovkami očí

Markéta Pekarová Adamová, bývalá obchodní zástupkyně T-Mobilu, řídí od roku 2019 TOP 09. Kromě toho …