VIDEO Zeman s Ovčáčkem budou v prdeli...! těšil se slavný herec. Teď se znovu ozval. A také Jiřina Šiklová

11.12.2017 10:54

Herec Oldřich Navrátil i socioložka Jiřina Šiklová vyjádřili svou podporu prezidentskému kandidátu Pavlu Fischerovi.

VIDEO Zeman s Ovčáčkem budou v prdeli...! těšil se slavný herec. Teď se znovu ozval. A také Jiřina Šiklová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herec Oldřich Navrátil

„Příští rok budeme slavit sté výročí vzniku československého státu. A když se tak podívám do historie, tak od roku 48 byly v čele státu, až na jednu světlou výjimku, samé kreatury. A já si myslím, že v osobě Pavla Fischera, který má hodně odžito jak v pracovním, tak v osobním životě... A když říkám odžito, tak myslím až na dřeň,“ podotkl herec Navrátil ve videu, jímž se rozhodl podpořit kandidaturu Pavla Fischera na post prezidenta.

„V osobě Pavla Fischera bychom získali důstojného nástupce Masarykova, Benešova, Havlova. Proto budu volit Pavla Fischera,“ zakončil Navrátil, jenž před časem poskytl rozhovor ParlamentnímListům.cz, v němž řekl, že se těší, až prezident Miloš Zeman se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem budou „v prdeli“. V rozhovoru (ZDE) se tehdy vyjadřoval pochvalně hlavně o Václavu Havlovi. 

Svou podporu vyjádřila i socioložka Šiklová. „Je to Evropan přesvědčením a navíc jako diplomat dokáže spojit politiky,“ řekla krátce.

 

reklama

autor: vef

Kolář

Není Kolář tak trochu druhý Mynář? A řídíte svůj tým vy nebo oni ovládají vás? Z toho, co čtu se přikláním spíš k druhé variantě. Obecně mi taky přijde, že jste dost nerozhodný a málo důrazný. Třeba když s nějakým zákonem nesouhlasíte, tak ho ale stejně ve výsledku podpoříte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

4800 Kč za dva kusy, u nás 5000 za jeden. Polsko útočí na Čechy

9:28 4800 Kč za dva kusy, u nás 5000 za jeden. Polsko útočí na Čechy

Poté, co Češi začali jezdit na levné nákupy do Polska, se polské laciné zboží přiblížilo až k nim. P…