VIDEO plné sprostých slov: Naštvaný občan nahrál prohlášení, koho rozhodně nebude volit

18. 10. 2017 15:30

Rozezlený občan poslal jasný vzkaz všem lidem, kteří volí komunisty. Ve videu kolujícím po internetu poslal „do prd*le“ všechny ty, kteří volí šéfa KSČM Vojtěcha Filipa a jeho stranické kolegy. „Posr*ný, zkur*ený, zpíč*ný, komouše“, nebere si servítky občan.

VIDEO plné sprostých slov: Naštvaný občan nahrál prohlášení, koho rozhodně nebude volit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marta Semelová
reklama

Rozezlený fousatý volič se rozhodl, že sedne do auta a cestou za svými povinnostmi pošle rázný vzkaz všem voličům komunistů. „Dobrý den,“ pozdravil slušně na úvod. A pak se rozparádil: „Běžte do prd*le! Běžte do prd*le, všichni vy, kteří volíte Vojtěcha Filipa, Martu Semelovou a podobný kok*ty,“ nebral si servítky.

Volič nechápe, jak lidé mohou věřit tomu, když si předseda KSČM Filip sedne do DVTV a „začne tam cancat ty svoje pindy, jak tuhletu stranu založili v roce 1990, jak jejich tupý hovadský mozky nenapadalo nic jinýho, že v roce 90 založit znova komoušskou stranu a více méně pokračovat a živit tu zkur*enou, zp*čenou, zasr*nou, podělanou myšlenku komunismu,“ zuřil řidič v tmavých brýlích.

Rodiče a prarodiče nemohli cestovat a dnes, když už můžou, tak žijí jen z důchodu a už cestovat nemůžou, tak závidějí svým dětem, že cestovat mohou. Babičky a dědouškové proto komunisty drží při životě, byť je podle řidiče spousta starších lidí, kteří komouše nesnášejí.

Roztrpčený občan však nechápe, jak mohou komunisty volit dokonce i mladí lidé. „Mladý ufňukaný, ubrečený studentíci, který jsou prostě nadržený z toho, jak studujou někde nějakou univerzitu, nějakej důležitej obor, a podporujou komouše, protože mají pocit, že to je vzrušující podporovat komunismus. Mladý tupci, i vysokoškoláci. Tupci, který prostě volej komouše, posr*ný, zkur*ený, zpí*ený komouše,“ vypálil rozezlený občan.

Nechápe, jak mohou lidé volit Martu Semelovou, která se chodí klanět k hrobu „největšího kok*ta“ v moderních dějinách této země, Klementa Gottwalda. „Běžte do prd*le, voliči komunistů. Nesnáším vás,“ uzavřel řidič svou kanonádu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo

6:30 Nebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo

Jsou nové pořádky v Plzni ohrožením zdraví a životů příslušníků tamní Městské policie? Strážníci jso…