Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jih
Hodně velký rozruch kolem pražské kandidátky SPOZ způsobila původní nominace, v níž se jako lídr objevil lobbista Miroslav Šlouf, jehož jméno však později celorepublikové vedení strany z kandidátky vyškrtlo. Právě tohoto kontroverzního muže si podle důvěryhodného zdroje ze Šloufova okolí zve Česká televize do nejbližšího vysílání Otázek Václava Moravce.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jih
Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?
„V tuto chvíli servilně křičet, že patříme na západ, je v rozporu s našimi národními zájmy. Já tuhle…