VV: Nejdřív chceme mluvit o škrtech ve školství. Pak řekneme ministra

27.03.2012 12:57 | Zprávy

Věci veřejné chtějí nejdříve hovořit s koaličními partnery o škrtech v rezortu školství. Až pak bude moci podle slov Karolíny Peake kandidát na ministra „odpovědně přijmout kandidaturu“.

VV: Nejdřív chceme mluvit o škrtech ve školství. Pak řekneme ministra
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Předseda VV Radek John a místopředsedkyně vlády Karolína Peake

"Škrt 2,5 miliardy korun znamená změnu politického zadání pro ministerstvo školství. O těchto programových změnách chceme jednat s koaličními partnery," uvedla místopředsedkyně vlády Karolína Peake.

Právě to označoval Josef Dobeš jako důvod svého odchodu z ministerstva školství. Stejně jako Peake i předseda Radek John už dříve prohlásil, že Věci veřejné budou nejdříve chtít zpracovat podklady o situaci ve školství a probrat možnosti škrtů. Až pak bude známo jméno kandidáta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Také by mě ty vaše seznamy zajímaly

Můžete otevřeně sdělit, kolik tato vláda vyvezla techniky na Ukrajinu? Jestli vás dobře chápu, tak na rozdíl od nás lidí máte k dispozici nějaký seznam. Zveřejníte ho? A dá se vyčíslit celková pomoc Ukrajině - nejen kterou jsme vyvezli, ale i ta, kterou jim poskytujeme tady?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Je to mnohem horší.“ Daniel Vávra o cenzuře. Rumunsko, ale i ČR

22:06 „Je to mnohem horší.“ Daniel Vávra o cenzuře. Rumunsko, ale i ČR

Zakladatel Společnosti pro obranu svobody projevu Daniel Vávra vystoupil na Konzervativním kempu s k…