VV měly z vlády vypadnout už dávno, píše Macek

20.03.2012 16:09

Miroslav Macek se na svém blogu vitelny-macek.cz pustil do poslanců TOP 09 a celé vlády. Podle něj měly VV z vlády již dávno odejít. Místo toho zvítezila podle Macka zcela Falešná teze, že je nutno vše obětovat reformám.

VV měly z vlády vypadnout už dávno, píše Macek
Foto: Vladimír Škarda
Popisek: Začátek soudního řízení s Vítem Bártou
reklama

„Logice některých poslanců TOP 09 nerozumím: říkají totiž, že současná vláda má jejich důvěru, ale pokud by byl šéf Věcí veřejných Vít Bárta uznán probíhajícím soudem vinným, jejich podporu by ztratila,“ píše Miroslav Macek na svém blogu.

Podle něj je však ve skutečnosti jedno, jak soud s VV dopadne. „Jako by pranic nezáleželo na děsivých činech uvnitř i vně Věcí veřejných, které vyšly najevo, ale jen a jedině na tom, jak je ohodnotí soudce s přísedícími,“ kritizuje Macek logiku vládní koalice.

A Macek uzavírá svůj blog kritikou toho, jak se řešil celý počátek vládní krize: „To je holt tak, když se věci neřeší hned zpočátku: VV měly vypadnout z vlády už dávno, důvodů pro to bylo ještě více než jejich ministrů a poslanců dohromady. Zvítězila ovšem zcela falešná teze, že je nutno 'nezbytným reformám' obětovat vše.“


 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pal
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká televize bude platit za lež o Vitáskové. Je to pravomocné

8:16 Česká televize bude platit za lež o Vitáskové. Je to pravomocné

Jasné slovo soudce. Česká televize musí bývalé šéfce Energetického regulačního úřadu Aleně Vitáskové…