VZP udělala chybu. Občanům psala, že nemají trvalý pobyt

10.09.2011 16:51 | Zprávy
autor: par

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) rozeslala stovkám klientů, kterým vypršela kartička pojištěnce, do zaměstnání novou s informací, že nemají trvalý pobyt v České republice.

VZP udělala chybu. Občanům psala, že nemají trvalý pobyt
Foto: Hans Štembera
Popisek: VZP

Do seznamu cizinců se dostalo technickou chybou i několik stovek jmen občanů s trvalým bydlištěm na území České republiky.

"Ano, chyba se stala na straně VZP, kdy během víkendu před třemi týdny se vygeneroval určitý počet adres, na které byly poslány průkazky omylem," potvrdila rádiu Impuls mluvčí VZP Anna Veverková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Jak si můžou být všichni rovni?

To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo to řídí? Holec o tlaku opozice a Pavla na Babiše. Jde o velké peníze

20:35 Kdo to řídí? Holec o tlaku opozice a Pavla na Babiše. Jde o velké peníze

Komentátor Petr Holec se opřel do opozice a jí spřízněných médií, která podle něj vytvářejí tlak na …