„Lidi většinou psali, že STAČILO! nejsou ti dřívější komunisti, zato Fialova ODS je to nejhorší, co jsme tady od listopadu měli,“ říká k debatě, kterou rozproudil na svém fb, člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, hudebník a manažer Vadim Petrov a prozradil, koho bude volit on. Nechybí ani vzkaz pro voliče opozice a nevynechal ani Otakara Foltýna. Dostal se i k nedávnému útoku na Babiše.
Foto:
Archiv Vadima Petrova
Popisek: Člen RRTV, hudebník a manažer Vadim Petrov
Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
Fiala je zářným příkladem, že ani člověk ? ověnčený 10 tituly musí být inteligentní. , hekate
, 11.09.2025 18:01:33
konečně tento inteligentní národ snad už poznal, co si zvolil zloděje a parazity. Jen úplný lidský odpad je schopen okrást důchodce o zákonnou valorizaci penzí spolu s estébákem Pávkem. Ty důchodce, kteří tyto bezcharakterní parazity živí celý jejich pro společnost zbytečný život