Válka proti nám! Co když je to takhle? Dan Landa ohromil

06.12.2021 8:04 | Ze sítí

Zpěvák Daniel Landa uveřejnil nové video, které je plné otázek. Nastínil možnost, že jsme v hybridní válce, ve které se nebojuje vojenskou silou, ale médii a manipulací. „Co když nás má covid pas navyknout na to, že už nikdy nebudeme bez správně splněných podmínek dle nařízení vlády mít zelenou v naší povinné aplikaci, a tím pádem už se nikdy nebudeme moci svobodně a bez kontroly pohybovat ve společnosti?“ ptá se. A doufá, že tyto myšlenky jsou šílené.

Válka proti nám! Co když je to takhle? Dan Landa ohromil
Foto: Repro Facebook
Popisek: Zpěvák, skladatel a zakladatel Zlatého špendlíku Daniel Landa

Anketa

Obstál Adam Vojtěch coby ministr zdravotnictví?

31%
64%
hlasovalo: 47374 lidí
„Co když jsme v hybridní válce, ve které se bojuje nevojenskými prostředky? Ale psychologickými operacemi, informačními útoky, penězi, vyvoláváním strachu a propagandou?“ nastínil možnost zpěvák a ptal se dál: „Co když hlavní média vytlačují a dehonestují veškeré jiné názory, než je ten předepsaný, neviditelnou silou? Co když většina lidí propadla masové hypnóze a už nedokážou vnímat, co se opravdu děje?“

Následně naznačil, že v hypnóze by mohl být i prezident lékařské komory Milan Kubek. „Když vykřikuje, že doktoři z Paralelní lékařské komory jsou pouze hlučnou menšinou, která rozšiřuje žvásty a arogantně si dovolují vyjádřit jiný názor než velké instituce ze světa,“ osvětlil svůj postoj Landa.

„Jako například Harvardská univerzita. A co když je Harvardská univerzita součástí té hybridní války? Co když je to záměr, že všichni lidé, kteří se nenechali naočkovat, jsou propagováni jako nezodpovědní a nesolidární vůči veřejnému zdraví?“ vršil otázky Landa a nadhodil možnost, že i pojem „veřejné zdraví“ může být další zbraní v této hybridní válce, jež má za cíl „dostat lidstvo pod absolutní kontrolu“.

Podle zpěváka také vůbec nemusí jít o řešení nemoci, ale o očkování a hlavně o tzv. covid pas. „Co když nás má covid pas navyknout na to, že už nikdy nebudeme bez správně splněných podmínek dle nařízení vlády mít zelenou v naší povinné aplikaci, a tím pádem už se nikdy nebudeme moci svobodně a bez kontroly pohybovat ve společnosti,“ přidal dystopickou vizi. A ti, kdo „cítí zlo“ jsou pak označováni za konspirátory v duchu úsloví „Zloděj křičí: Chyťte zloděje!“

„Co když mě napadá, že to je těžce cítit totalitou? A co když jsem se zbláznil? Kéž by. Kéž by,“ uzavřel mrazivě Daniel Landa.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hyeny, kolaboranti, štváči. Okamura zabral Sněmovnu a jelo to

12:51 Hyeny, kolaboranti, štváči. Okamura zabral Sněmovnu a jelo to

Lídr SPD Tomio Okamura se dnes rozhodl vystoupit krátce po zahájení dnešní schůze Poslanecké sněmovn…