"Hejtman musí bejt trochu utěsnanej..., dokud nebude chycenej tak, že ho někdo bude držet takhle za koule, za varlata, tak ti zase začne ukazovat ty cedulky a začne jebat všechny," říká Miroslav Váňa na tajně pořízené nahrávce.
Poslanec a šéf krajské pardubické ČSSD se musel dnes dostavit do Lidového domu, aby předsedovi Bohuslavu Sobotkovi vysvětlil, co vulgarismy znamenaly. Na schůzku dorazil až chvíli před polednem a neúčastnil se kvůli tomu jednání špiček sociální demokracie. Ty hodlají jeho případ dořešit za týden, kdy se diskuze zúčastní i pardubický hejtman Radek Martínek.
Nahrávku si nechal pořídit jistý podnikatel a poté ji poskytl médiím. Martínek už ale nehodlá znovu kandidovat na hejtmana.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan