Vdova po Brzobohatém vyznamenání prezidenta veřejně odmítá. Hrad se brání

16. 9. 2012 20:15

Manželka populárního, nedávno zesnulého herce Radoslava Brzobohatého, prohlásila v tisku, že si nepřeje, aby ho prezident Václav Klaus vyznamenal státním vyznamenáním in memoriam. A z Hradu přichází odpověď.

Vdova po Brzobohatém vyznamenání prezidenta veřejně odmítá. Hrad se brání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Řád zlaté lípy
reklama

"Prezident do nejužšího výběru pro státní vyznamenání zařadil Radka Brzobohatého už na jaře. Rozhodně tedy neplatí, že se chce přiživit na jeho smrti, jak tvrdí vdova po panu Brzobohatém, paní Gregorová. Smutek někdy člověku vsune do úst slova, která by pak nejraději vzal zpět," vzkázal přes ParlamentníListy.cz tajemník Václava Klause Ladislav Jakl.

Bulvární server Super.cz totiž uvedl, že Hana Gregorová, je naprosto znechucená z toho, jak se až nyní české politické špičky snaží přiživit na smrti jejího manžela.

„Na páteční Radkův pohřeb ať nikdo z nich nechodí!“ varovala dokonce případné zájemce z řad politiků předem. Nejostřeji se přitom pustila do prezidenta Václava Klause, právě kvůli jeho plánu udělit Radku Brzobohatému in memoriam státní vyznamenání.

Pohřeb herce, který zemřel pouhý den před svými osmdesátými narozeninami, se uskuteční v pátek 21. září od dvanácti hodin ve strašnickém krematoriu. Vdova na něj prý zve všechny, kteří Brzobohatého obdivovali. Ovšem vyjma politické elity.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ahe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hájím občany, boj exekutorů o zrno mě nezajímá. Budeme se dál bát? Propouštění, dluhy. Patrik Nacher řeší palčivý problém mnoha Čechů

18:00 Hájím občany, boj exekutorů o zrno mě nezajímá. Budeme se dál bát? Propouštění, dluhy. Patrik Nacher řeší palčivý problém mnoha Čechů

ROZHOVOR ParlamentníListy.cz vám přinášejí rozhovor s poslancem a pražským zastupitelem za hnutí ANO…