Vedení Sněmovny a Sejmu bude debatovat o V4 a postoji k Ukrajině

03.06.2015 8:32 | Zprávy

Ve Zbirohu na Rokycansku se dnes dopoledne sejdou na společném jednání představitelé Poslanecké sněmovny a vedení polského Sejmu. Debatovat chtějí například o dalším směřování visegrádské čtyřky, které bude Česká republika od léta předsedat. Na pořad jednání přijde i postoj k aktuálnímu dění kolem ukrajinské krize.

Vedení Sněmovny a Sejmu bude debatovat o V4 a postoji k Ukrajině
Foto: ČT
Popisek: Vlajky zemí Visegrádské čtyřky a EU

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: ste, čtk

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Slibujete stabilizaci ceny. Znamená to tak, že ale zlevňovat známku nebudete, i když její navýšení kritizujete? Není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Demonstrantům proti Turkovi museli předem určit, co mají křičet

13:21 Demonstrantům proti Turkovi museli předem určit, co mají křičet

„Příroda tu křičí s náma, do pr*ele s motorama.“ Dnes se na náměstí Jana Palacha odehrál protest pro…