Ven z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočila

23.09.2020 20:41

Lídr SPD Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke slovům předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové, jež při představování nové strategie Evropské unie v oblasti migrace uvedla, že přijetí uprchlíků bude možné nařídit – lidé musejí být solidární. Dodala i to, že je to nový začátek unijní migrační politiky.

Ven z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočila
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Anketa

Věříte Romanu Prymulovi?

52%
48%
hlasovalo: 29262 lidí
„Evropská unie dnes oficiálně představila nový plán na přerozdělování imigrantů. Nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné. Plně se naplňují moje slova. Naší odpovědí může být pouze referendum o vystoupení z EU a czexit. To řešení prosazuje SPD. Podpořte nás prosím ve volbách,“ apeloval následně na svém facebookovém profilu Okamura.

Podle něj se jasně ukazuje, že EU nepomáhá, ale škodí. „Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi,“ dodal.

„Předsedkyně Evropské komise dnes řekla, že v případě toho, že nebude fungovat dobrovolnost při přijímání migrantů, má přijít na řadu ‚povinná solidarita‘. V jejím rámci by Evropská komise mohla připsat členské zemi část z počtu migrantů určeného na základě výkonu ekonomiky a velikosti populace! Přístup EU je: Když nebudeš ‚dobrovolně solidární‘, tak tě k tomu donutíme!“ poznamenal dále Okamura.
 
 
A všiml si i dalších slov Leyenové, podle níž není otázkou, zda by se měly členské státy solidárně zapojit a přispívat, ale jak to udělají.
 
„EU prosazuje politiku cukru a biče. Pokud přijmou státy migranty z přetížených zemí či lidi ‚zachráněné‘ na moři, dostanou na každého člověka příspěvek 10 tisíc eur (270 tisíc korun). To jsou ale naše peníze! Ne peníze Bruselu! EU nás chce korumpovat za naše peníze. A té zemi, která odmítne přijímat migranty, bude hrozit soud a pokuta. Pokud nebudou chtít členské státy takové migranty přijímat, mohou také na své náklady zařídit návrat těch, kteří nemají právo na azyl. Právo na azyl ale bude mít podle současných pravidel v EU většina z nich. Proč to máme zařizovat my? Ať si každý stát hlídá své hranice a svou migrační politiku. My můžeme dobrovolně pomoci někomu chránit hranice, ale odmítám, aby nám někdo něco nařizoval!“ zmínil dále rozhorlený Okamura.
 
„Nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné. Ukazuje se, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi,“ uzavřel.
 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

7:35 Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

TÝDEN V MÉDIÍCH Čím dál silněji se francouzští politici a intelektuálové vymezují vůči idejím, přich…