Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte

22.02.2017 17:39

Jaroslav Štěpánek, člen ANO, ověšený mnoha funkcemi, zřejmě skončí v hnutí Andreje Babiše. Ten se k celé záležitosti spícího zastupitele postavil čelem a prostřednictvím ParlamentníchListů.cz vzkázal předsedovi regionu Praha, ministru obrany Stropnickému, aby okamžitě jednal. Přeloženo do češtiny: Štěpánek musí opustit hnutí.

Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš v pořadu OVM
reklama

„Budu informovat jeho organizaci a krajského předsedu, že takoví lidé v hnutí nemají místo, nechť zjednají nápravu,“ sdělil naší redakci ministr financí Babiš. Reagoval tak na sérii tří fotografií, na kterých je zastupitel Jaroslav Štěpánek zachycen, jak spí.

Dvě fotografie pocházejí z jednání zastupitelstva hlavního města Prahy, třetí pak z jednání rady, kde se obvykle řeší zakázky v hodnotě až stovek milionů korun.

„Pane kolego Stropnický, udělejte si tam pořádek, je to ostuda,“ dodal Babiš s tím, že se všem omlouvá za Štěpánkovo chování. „Já (ho) nevybíral,“ vzkázal závěrem Babiš.

Jaroslav Štěpánek, jak ParlamentníListy.cz ve středu zjistily, sedí současně asi na patnácti židlích. Vesměs jde o placené funkce. Samotný politik na jakékoli dotazy dlouhodobě nereaguje. Zdali dojde k jeho „vyhazovu“, budou ParlamentníListy.cz i nadále sledovat. 

Jaroslav Štěpánek při výkonu své funkce:

Reakce Jaroslava Štěpánka po vydání textu je ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

18:43 Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

REPORTÁŽ „Vůbec neberu Číně ten obrovitý pokrok. To byl největší ekonomický pokrok v historii lidstv…