Veteránka ODS se neudržela: Vlezte EU do prdele. Psycho, prounijní sráči. Nasrali jste mě, už nikdy ODS

18. 3. 2019 15:41

Vyloučení Václava Klause mladšího z ODS velmi rozčílilo bývalou poslankyni strany Kateřinu Dostálovou. Na svém facebookovém profilu se uchýlila i k expresivním výrazům.

Veteránka ODS se neudržela: Vlezte EU do prdele. Psycho, prounijní sráči. Nasrali jste mě, už nikdy ODS
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Václav Klaus mladší na besedě v ostravském knihcentru

„Pro ODS. Chováte se jak komunisti. Kdo má krátkou paměť brzy Vás doběhne. Vylučovat VK? Si můžete oblízat všech deset, že se zvedl a šel. A už zase. Zabijte Vy prounijní stádo individualitu. Nevážíte si co máte. Vlezte EU doprdele. Promiňte, přátelé mou expresi,“ rozčílila se v pátek den před výkonnou radou, která o osudu Klause mladšího rozhodla.

„Víš co mě baví? Ta přehlídka charakterů. Včera mě dorazil Stanjura. Miluju preciznost a on vždycky byl, ale totálně pohnojil. Co to je? Zabít Klause? To co mi píšou do messanger je nereprodukovatelné. Ozývaj se kámoši přes svět. Vážně neví s čím si hrajou. A Trump to vypálil skvěle. Se budu bavit s 27?“ poznamenala následně v diskusi. 

„Tak děcka. Jdem na to. Ryba smrdí od hlavy tak začnem. Petře Fialo, jestli si myslíš, že po dnešku Vás ještě někdo z nás skřípajících zuby už dlouho bude volit? ANI NÁHODOU. Ten Tvůj projev byla taková lež jako když Fidel Castro střihne. Konzervativní a idea? Víte co to je? Václav Klaus to ví. Vy ne. Tak jste dnes utužili mužstvo nevolitelných. A borci to se Vám teda povedlo. JEDNOMYSLNĚ. Klement Gottwald zachrastil,“ napsala Dostálová jen pár hodin poté, co byl Klaus skutečně ze strany vyloučen.

„Po dnešní přehlídce už nikdy ODS. A posrali si to u nás oni. Si myslí, že jsme úplně blbí. Já se snažila a nemá to cenu. Než mě zavřete EU za nůž v kabelce? To je psycho. Jo, a k večeři jsem měla tvarůžky. Taky na zákaz. Ať mi políbí. Prounijní sráči,“ rozhorlila se a dodala, že si myslela, že byla ve straně inteligentních lidí. „No, nebyla,“ poznamenala.

„Tak děcka. Poznámka č.2. Jste mě dnes tak nasrali, že si nedám pokoj. Jsem slyšela ty kecy. Nízké daně. Vážíme si živnostníků. A uděláme pro Vás všechno. A vlezeme EU do zadku. Za těch 11 procent? Si z nás děláte prdel. Co to slibujete? VK to uměl vytáhnout z 6 na 27. A táhli jsme jak o život za jeden provaz. A Vy vylučujete. Predikuji po dnešku 5. Bohumile Pečinko, já Tě čtu a viděla ČT24. Ale žádnej mučedník se nekoná.To se Ti nepovedlo. Jdeš prostě proti větru a mainstreemu. Máš názor a neuhneš. Ono se Ti to vrátí. Vyzkoušeno. Žádnej kalkul jak jsi řekl,“ pokračovala pak dále Dostálová. 

„ODS nebere telefony. Že Zbyňku Stanjuro? A Ty specielně. Umíš počítat? Tak těch dvacet na Klubu jsou lehké počty, že Ti neodejdou.. Ale spočítej si Ty třetí volební skupino kolik nás odešlo. A vyšpul to. A po včerejšku? To bude nářez,“ dodala v neděli večer Dostálová.

To však ještě nebyl konec. Lídra ODS do evropských voleb Jana Zahradila Dostálová vyzvala, ať se na ni nas*re, nemůže si prý pomoci, ale slogan ODS do květnových eurovoleb jí přijde hloupý. Chtěla vědět, zda už si občanští demokraté nedělají z lidí pr*el.

„Jsme srdcem Evropy. Chceme být slyšet. Honzo Zahradile, naser se na mě, ale je to hodně blbé heslo. Vy si z nás už fakt děláte prdel. Otázka pro VK. Proč nekandidujete do EP? Odpověď. Co bych tam dělal? Tři měsíce na čekačce, abych dostal 3 minuty. A hlavně se zapsat, že jsem byl. Ten chlap je boží. Velmi reálně popsal. Ho zajímá, co se děje tady a co nás trápí. Vyloučenej. Tak si s Janou rozdejte pistolky,“ napsala ironicky.

Dámě se zdá, že ODS považuje občany za naivní idioty. Současnému předsedovi ODS Petru Fialovi vyčetla, že politické spory posouvá do osobní roviny. Tak to alespoň vidí, když hodnotí případ vyloučení Václava Klause mladšího z ODS.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To je smrtící.“ Ekonomka odhalila, kolik jde z Česka peněz. Na to ani Babiš nevydělá

14:12 „To je smrtící.“ Ekonomka odhalila, kolik jde z Česka peněz. Na to ani Babiš nevydělá

Do zahraničí odtéká až 500 miliard korun, varovala v interview s Pavlem Štruncem ekonomka Ilona Švih…