Vláda si prý koupila Dobeše. Za 800 milionů

30.11.2012 13:31 | Zprávy

Ani faktický šéf Věcí veřejných Vít Bárta tomu nechtěl věřit, ale stalo se – vláda si podle něj koupila kvůli hlasování o daňovém balíčku na svou stranu exministra školství Josefa Dobeše. A za nemalou částku – 800 milionů korun.

Vláda si prý koupila Dobeše. Za 800 milionů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Josef Dobeš odpočívá ve sněmovně

„Sněmovní školský výbor včera doporučil poslancům zvýšit rozpočet ministerstva školství pro příští rok o 800 milionů korun na sport. Návrh prosazoval pochopitelně Josef Dobeš, ale předně předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, bez kterého by byl celý podnik odsouzen k nezdaru. Na sport je v návrhu rozpočtu ministerstva 2,18 miliardy korun,“ vyčíslil Bárta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

21:30 „Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

„Pan prezident nemá rád změny režimu,“ tvrdí politolog Petr Drulák. I proto spolek Svatopluk z.s. sv…