Vladimír Dlouhý pochválil Nečase a dodal: Já to radil už dávno

13.11.2012 11:32 | Zprávy

Ekonom a prezidentský kandidát Vladimír Dlouhý na svém blogu na Aktualne.cz ocenil premiéra Nečase za jeho podporu slučování státních agend a úřadů a rovněž podporu hospodářského růstu a snížení tempa škrtů.

Vladimír Dlouhý pochválil Nečase a dodal: Já to radil už dávno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý

„Rád jsem to slyšel, v Národní ekonomické radě vlády jsem o tom mluvil v minulých měsících několikráte,“ píše Dlouhý. Příliš se mu však prý s těmito názory nedařilo, takže dokonce zvažoval, že se vzdá členství v NERV.

„Nyní se zdá, že se blýská na lepší časy. Pokud tedy chce současná vláda, jak tvrdí premiér, vlít do národa kapku optimismu, učinila první správný krok,“ oceňuje. Nyní jde prý o to, jaké kroky bude vláda k povzbuzení hospodářství dělat. Vyvarovat bychom se prý měli snadno zneužitelných podpůrných programů a projektů. „V rámci předvolební logiky bude jejich vyhlašování mimořádně svůdné, ale obvykle nikam nevedou,“ myslí si.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Politické neziskovky

Jak se pozná politická neziskovka? Kdo by to měl určovat? Protože podle mě je politicky orientovaná většina neziskovek.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

8:50 90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

Expremiér Mirek Topolánek se obul do českých europoslanců, kteří hlasovali pro návrh na snížení emis…