Vládní strany dnes chtějí jednat o výši existenčního a životního minima, o zřízení důchodové komise nebo o státním rozpočtu. Zvýšení životního minima od příštího roku chce prosazovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), nesouhlasí s ním ministryně financí Alena Schillerová (ANO).
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Budete posilovat naši obranu?
Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?
Další články z rubriky
17:56 VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii
Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…
- 15:45 „40 kauz na obraně, pane bože.“ Vondráček se ve studiu neudržel
- 13:40 Na šéfa ČT nastoupili redaktoři. V televizi to vře
- 13:31 „Pane ministře, neběhejte tady.“ Tománková zasahovala ve studiu
- 9:54 Petr Kolář naznačil zapojení Česka v Perském zálivu
- 19:45 Ombudsman Křeček pro PL k Letné: Opakují totéž a očekávají jiný výsledek


