Vládní program zaslouží pochvalu, připustil šéf lékařské komory Kubek

13.12.2013 18:10 | Zprávy
autor: vfe

Zdravotnická část koaliční smlouvy mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL je podle prezidenta České lékařské komory Milana Kubka dobrá. Prohlásil to v ČT 24. Do dokumentu se prý dostaly teze lékařské komory. Podle Kubka ale bude nutné poslat do zdravotnictví více peněz.

Vládní program zaslouží pochvalu, připustil šéf lékařské komory Kubek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéf České lékařské komory Milan Kubek

Kubek tvrdí, že české zdravotnictví přišlo o miliardy kvůli intervenci České národní banky a také kvůli zrušení většiny zdravotnických poplatků.

ČLK by se chtěla podílet na realizaci některých bodů programu

"ČLK se ráda bude podílet na jeho realizaci, zejména v bodech, které se týkají vzdělávání lékařů, tvorby sítě zdravotnických zařízení, kontroly kvality zdravotní péče, definování práv a povinností lékařů i pacientů," prohlásil Kubek v ČT 24.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

14:25 „Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

„Ta velká slova kolegy Baxy jsou trochu směšná. My nechceme zničit média veřejné služby. My chceme j…