Volby skončily, neodcházejte. Výsledky prý budou rekordně rychle

28.01.2023 14:00 | Zprávy

Volební místnosti se uzavřely. Je dobojováno. Teď už zbývá jen sečíst, zda má víc hlasů generál ve výslužbě Petr Pavel, nebo bývalý předseda vlády Andrej Babiš. Výsledky prý tentokrát budou známy hodně rychle.

Volby skončily, neodcházejte. Výsledky prý budou rekordně rychle
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Udeřila čtrnáctá hodina. Volební místnosti se uzavřely, o příštím prezidentovi republiky je rozhodnuto. Bude to předseda hnutí ANO Andrej Babiš, nebo generál ve výslužbě Petr Pavel? To  se ukáže po sečtení všech hlasů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Proč jste se vzdal Agrofertu?

Budoval jste ho snad půlku vašeho života a teď se ho vzdáte, kvůli možným čtyřem rokům, které ani nejsou jisté, abyste byl premiér? Stojí vám to za to? A co budete dělat za 4 roky? Plánujete být dál v politice?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

10:16 Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

„Pokud jde ‚nebezpečnou ideologii‘ vyřešit tím, že si objednám nové razítko a vytisknu jiné plakáty,…