Vše se bortí, konec našeho světa, zaznělo z okolí špičky KDU-ČSL. A padly výčitky na podrazy z minulosti. Výživné

13. 7. 2017 10:24

Spolupracovník místopředsedy vlády a šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka a někdejší poradce Mirka Topolánka Martin Schmarcz i nadále vysílal přes Facebook jeden vzkaz za druhým. V minulých dnech uvedl, že Václav Klaus je stejný Putinův kámoš jako Cyril Svoboda. A jeho „nenávistná třetina“ ODS otevřela cestu k moci Babišovi, když sestřelila Mirka Topolánka, který by jej nikdy k moci nepustil. Nyní pokračoval a dal najevo, že cítí deziluzi z politického vývoje v naší zemi a padla dokonce výhrůžka: Mlčel jsem, ale teď řeknu, jak to bylo...

Vše se bortí, konec našeho světa, zaznělo z okolí špičky KDU-ČSL. A padly výčitky na podrazy z minulosti. Výživné
Foto: KDU-ČSL, STAN
Popisek: Logo koalice Lidovců a Starostů

„Dokud ODS nepřijme odpovědnost za Babiše, a bude ji házet na KDU-ČSL, která v té době nebyla ani ve Sněmovně, zatímco ODS vedla vládu, nebude u nás dobře,“ rozlítil se Schmarcz, který v minulosti tvořil projevy Mirka Topolánka. 

Zároveň se také domnívá, že kdyby ODS nezakroutila krkem Topolánkovi a řadě dalších lidí, tak by se Andrej Babiš (ANO) do Poslanecké sněmovny nedostal. „Odstřel Topola řídil z pozice tiskového mluvčího Kupka. Důkazy jsou. A dnes je místopředsedou. Hnus,“ napsal mimo jiné Schmarcz.

Kromě toho se také obává budoucnosti světa. „Náš civilizovaný svět se rozpadá. Exithujeři a kremrolky jsou dnešní Vandalové a husité. A Babiš je náš Atilla Hun... Končíme. Řím zas padá, trůn se tříští, očekávej věci příští, s nadějí či strachem snad, aby to svět přiště zvlád... Poslední zhasne...“ zmínil. Po volbách očekává, že ve vládě bude jen jedna strana – ANO.

O předchozích příspěvcích Martina Schmarcze jsme psali ZDE.

Anketa

Kdo má vaši důvěru?

hlasovalo: 4934 lidí

Rozčílily ho zřejmě úterní Události České televize, po nichž začal chrlit vzkazy, v nichž například uvedl, že starší a střední generace zvolí ve volbách ANO Andreje Babiše a tím mladé generaci posere celý život.

Otázku budoucnosti Česka řešil pak celou noc, kdy mimo jiné také napsal, že Andrej Babiš je dnes stejně svatý jako v roce 1990 Václav Havel. „Vyhraje s daleko lepším výsledkem, než měl v roce 1946 Gottwald. Odpor je marný...“ nechal se slyšet. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aha! Soukup pátral, komu patří nový „nezávislý“ deník. A pak už jen nevěřícně zíral

16:04 Aha! Soukup pátral, komu patří nový „nezávislý“ deník. A pak už jen nevěřícně zíral

Jaromír Soukup se včera ve svém pořadu Moje zprávy, odvysílaném na TV Barrandov, věnoval ministru za…