Všechno zakázali. Ale Češi se baví. I na Babišův účet

10.03.2020 15:46 | Zprávy

Už před vyhlášením zákazu se někteří lidé na českém internetu koronavirem bavili, ale zákaz hromadných akcí nad 100 lidí otevřel stavidla. 101 dalmatinů, recesní akce, kondolence Kočkovým. Kreativita byla zřejmě zákazem shromažďování povzbuzena.

Všechno zakázali. Ale Češi se baví. I na Babišův účet
Foto: Repro Twitter
Popisek: 99 dalmatinů

Jednak se rozmohly recesistické akce. Už zítra by se měla na Václavském náměstí uskutečnit „Demonstrace proti zákazu hromadných akcí nad 100 lidí“. „Pojďme se sejít a v hojném počtu demonstrovat proti zákazu hromadných akcí nad 100 lidí. PS: koronavirus a dobrou náladu s sebou!“ píše pořadatel akce, ale dodává, že varuje, že se ve skutečnosti nic nekoná.

Dále už byla založena akce „Rabování V EDENU“, tedy v nákupním domě Tesco Eden. Ta by se měla uskutečnit už dnes. „VYZÝVÁM VŠECHNY, CO SE NEZÁSOBILI !! POJĎME HROMADNĚ VYRABOVAT EDEN, NEŽ NÁM ZAVŘOU I OBCHODY A TI, CO SE ZÁSOBILI, SE budou smát NÁM, NEPŘIPRAVENÝM!! Dnes V 18:00 TO VYPUKNE SRAZ U FONTÁNY !!! Pozvěte všechny !!!“ vyzývá pořadatel počtem vykřičníků, který si nezadá se statusem Jana Hrušínského.

Ušetřena nezůstala ani animovaná klasika 101 dalmatinů. Počet se prý v souladu s nařízením snižuje na 99.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: kas

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo má plodit děti? A co Jiří Pospíšil? Novinář se zamyslel

6:58 Kdo má plodit děti? A co Jiří Pospíšil? Novinář se zamyslel

Redaktor Reflexu Oliver Adámek si na sociální síti X povzdechl nad tím, jak lidé řeší, kdo má nebo n…