Všichni američtí prezidenti od války patří před soud jako váleční zločinci, soudí senátor Doubrava. Aktuálně prý „pracují“ na Merkelové

31.01.2016 7:17

USA jsou největším zlem na světě a všichni američtí prezidenti Trumanem počínaje by měli stát za rozpoutané války před soudem jako váleční zločinci. Uvedl to senátor Jaroslav Doubrava, když odpovídal na otázku čtenáře na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz. Poradil také čtenářce, která nevěděla, kterou stranu by ve volbách měla vlastně volit.

Všichni američtí prezidenti od války patří před soud jako váleční zločinci, soudí senátor Doubrava. Aktuálně prý „pracují“ na Merkelové
Foto: senat.cz
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava ze sdružení Severočeši.cz
reklama

Čtenářka, která se podepsala jen jako „Zuzička“ si posteskla, že se blíží volby, ale že nechce volit ani jednu ze známých stran. „Bohužel jsou všechny provařené. Můj názor se mnou sdílí spousta přátel a známých. … Každá strana vždy naslibovala sedmý div světa a v závěru to dopadlo tak, že jsme se např.přes Sobotkovy maily dozvěděli, že si s národem v podstatě utírá zadnici,“ napsala Zuzička s tím, že jí připadá, že jak se nějaká strana „dostane ke korýtku, zapomene na své sliby a snaží se jen naplnit svoje žlaby“. „Proboha jak se v tom my úplně obyčejní lidé máme orientovat?“ ptala se čtenářka.

Doubrava s tázající v podstatě souhlasil. „Já si porovnávám programy s tím, jak se chovají teď po volbách. Jestliže strana vystupuje proti církevním restitucím a pak pro ně hlasuje, ztrácí pro mne volitelnost. Jestliže nechce vidět smrtelné nebezpečí islamizace Evropy a příliv obrovského množství imigrantů a k tomu tvrdí, že jsou to chudáci utíkající před válkou ve své zemi místo toho, aby vzali zbraně a postarali se o ukončení bojů a zajistili tak bezpečí pro své rodiny, je pro mne nevolitelný,“ uvedl s tím, že jestliže některá strana neplní svůj program, volí jinou. „Snad se někdy podaří najít stranu, která takto své voliče podvádět nebude. Vím, asi jsem Vám moc neporadil, ale jiné vodítko nemám,“ dodal senátor.

Celé znění otázky a odpovědi je ZDE

Další tazatelka se ptala, zda je pravda, že německá kancléřka Angela Merkelová se chová tak, jak má poručeno od USA, jak se kdesi dočetla. „A s ní i všichni předchozí kancléři, kteří při nástupu do funkce musí podepsat nějaký dokument (který vznikl po II. sv. válce) ve kterém slibuje podřízenost právě Spojeným státům. Myslíte,že je to pravda?“ zajímalo čtenářku. „Přestože si myslím, že USA jsou největším zlem ve světě a celá řada důkazů to dokazuje. Stejně tak si myslím, že američtí prezidenti, počínaje Trumenem, by za ty rozpoutané války v nekonečné řadě jim nepohodlných států, měli stát před soudem jako váleční zločinci, snad s vyjímkou Kennedyho, nemyslím si, že by takový dokument mohl být podepsán a když, tak nemyslím, že by stále mohl být platný,“ odpověděl Doubrava.

Pravdou podle něj ale také je, že Merkelová se skutečně chová, jako by ji někdo něčím měl v hrsti a nutil jí tak k těm šílenostem, které předvádí. „Zajímavé je také zjištění, tuším, britských novin, když z výslechů několika desítek imigrantů zjistili, že migrační vlna je spuštěna a financována právě USA,“ dodal senátor Jaroslav Doubrava.

Celé znění otázky a odpovědi je ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rasová válka v USA: Trump udeřil. A mrtvý černoch? S ním to prý bylo všelijak

7:34 Rasová válka v USA: Trump udeřil. A mrtvý černoch? S ním to prý bylo všelijak

Protesty, rabování a zařazení organizace ANTIFA na seznam teroristických organizací. To vše zřejmě z…