Vyhrál jsem volby, jsem nejlepší, chvástal se na síti Martin Komárek. Vyslechl si něco o rektálním alpinismu

27.12.2015 20:43

Komentátor Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz vyjádřil k poslanci Martinu Komárkovi (ANO), který na sebe po Vánocích prozradil, že je přeneseně řečeno prostě nejlepší. „Gratulujeme jak k této skutečnosti, tak i k Martinově vyhlášené skromnosti,“ píše Doležal ke Komárkově statusu, kde napsal, že každý, kdo dokáže vyhrát volby, má být na co hrdý. „A já je vyhrál,“ uvedl Komárek.

Vyhrál jsem volby, jsem nejlepší, chvástal se na síti Martin Komárek. Vyslechl si něco o rektálním alpinismu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec za hnutí ANO Martin Komárek

Doležal si všímá následné diskuse, která se ke Komárkově komentáři rozvinula. „Do debaty se vmísil můj kamarád fotograf Martin Frouz. Zeptal se Martina, proč je na to hrdý. Pan poslanec Komárek odpovídá: ‚Protože předpokládám, že inteligentní lidé vědí, proč mi dávají hlasy. A vůbec je hezké být nejlepší.‘ Byl jste někdy v něčem nejlepší?“ všímá si Doležal.

Původní text ZDE.

„Ach jo. Takže pojďme na to, jak je pan Komárek ve srovnání s panem Frouzem nejlepší. Martin Frouz je nejlepší český fotograf historických památek. Asi jako jediný v historii nafotil (všeobecně známé) fotky gravettienského umění, zatím nejlepší, jaké jsou k dispozici. Takže – Martin Komárek, kdyby měl sebemenší kulturní přehled, by se tak blbě nemohl Martina Frouze ptát,“ poznamenává Doležal.

A všímá si také dalšího Komárkova výroku, že je hezké být nejlepší. „Ovšem Martin Komárek tím, že ho zvolili, neprokázal, že je nejlepší. Zvolili ho totiž na kandidátce oligarchy válcujícího politickou reklamou za obrovské sumy celou konkurenci. Takže pokud je pan Martin Komárek v něčem nejlepší, určitě ne v tom, že by se zavděčil voličům. Nejlepší je jenom a jenom v tom, že dovedl zalézt Babišovi tak hluboko, že Komárka napsal na svou kandidátku,“ nebere si servítky Doležal. A celý svůj komentář uzavírá tím, že pokud je Komárek skutečně nejlepší, pak jedině v disciplíně rektálního alpinismu. 

„Ale i za to mu patří čest a uznání. Sláva Komárkovi!“ uzavřel Doležal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin? Nevěř Rusovi, i když mluví pravdu, říká Pavel Nový. Už tam nejedu, sdělil Krampol. Rusko si nic jiného nezaslouží, pravil Milota. A režisér Svoboda, ta TOP 09 a Ringo Čech...

4:44 Putin? Nevěř Rusovi, i když mluví pravdu, říká Pavel Nový. Už tam nejedu, sdělil Krampol. Rusko si nic jiného nezaslouží, pravil Milota. A režisér Svoboda, ta TOP 09 a Ringo Čech...

ANKETA „Při úporném tlaku Západu na Rusko, který trvá už několik let, je Putin pro svět spíše přízni…