Vyklepaná kukuřice Magda Vášáryová. Herečka chce s Michalem Horáčkem zachraňovat republiku, a tohoto se za to dočkala

04.11.2016 11:10 | Zprávy

Bez servítků okomentoval rozhovor, který poskytla serveru Seznam.cz Magda Vášáryová, uživatel sociální sítě Facebook Petr Sedláček.

Vyklepaná kukuřice Magda Vášáryová. Herečka chce s Michalem Horáčkem zachraňovat republiku, a tohoto se za to dočkala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Magda Vašáryová

Prezidentský kandidát Michal Horáček uvedl, že v případě svého zvolení by stál o spolupráci s někdejší velvyslankyní a poslankyní slovenské Národní rady Magdou Vášáryovou. Ta v rozhovoru na otázku, proč se spoluprací s Horáčkem souhlasila, mimo jiné odpověděla, že k tomu má několik důvodů: „Ten asi nejdůležitější je, že já a moji přátelé na Slovensku jsme přestali rozumět, kam Česká republika směřuje. Velmi nás to děsí, nerozumíme tomu už od odmítnutí radaru, odmítnutí eura, různých nacionalistických tendencí, na které jsme od vás nebyli zvyklí. Když se podíváte na mapu, zjistíte, že nemáme kromě krátké hranice s Rakouskem přímý kontakt se západními demokraciemi. A pokud by Česká republika šla jiným směrem, nedovedu si představit, že by Slovensko mohlo zůstat osamělým ostrovem. To je moje hlavní motivace.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vláda

Proč pořád tvrdíte, že nás budoucí vláda potáhne na východ, když co vím, tak Babiš jasně řekl, že nepřichází v úvahu naše vystoupení z EU a NATO? Myslíte, že by měl z toho, že nás potáhne na východ nějaký prospěch? Podle mě ne, a proto to neudělá, protože jemu jde především o něj a jeho byznys.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ze Zoo Praha bude obecní zvěřinec. Zastání pro exředitele Miroslava Bobka

9:45 Ze Zoo Praha bude obecní zvěřinec. Zastání pro exředitele Miroslava Bobka

Politický a mediální analytik Štěpán Kotrba se zastává bývalého ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka v…