Vyšetřovatelé našli černou skříňku ze zříceného letadla s Alexandrovci

27.12.2016 8:33 | Zprávy
autor: vef

Vyšetřovatelé našli skříňku se záznamy o letu z ruského letadla, které se zřítilo v neděli s 92 lidmi na palubě do Černého moře. Ve vlnách našli smrt mimo jiné členové armádního souboru Alexandrovci.

Vyšetřovatelé našli černou skříňku ze zříceného letadla s Alexandrovci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koncert Alexandrovců ve sportovní hale

Nalezená skříňka by měla pomoci objasnit příčinu nehody, neboť obsahuje záznam o letu. Letadlo se zřítilo krátce po startu ze Soči, kde mělo mezipřistání. Nyní skříňka putuje k analýze do Moskvy. 

Podle všeho za nehodou stála buď chyba pilota, nebo technická závada. Teroristický útok už ruští představitelé vyloučili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

K čemu bude armádě karlovarské letiště?

Neslibovali jste, že peníze na obranu budete využívat efektivně? Na co armáda potřebuje zrovna toto letiště? Kolik to bude stát? Nejen nákup, ale i samotný provoz do budoucna?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pecková do českého Senátu. Objevila se úvaha: Proč teď a z Německa?

20:46 Pecková do českého Senátu. Objevila se úvaha: Proč teď a z Německa?

Operní pěvkyně Dagmar Pecková čelí po oznámení své kandidatury do Senátu za ODS vlně podpory i ostré…