Výsměch prezidentu Zemanovi od geografa známého z ČT. Jde o vagínu a také o afghánské město jménem Kunduz

31.07.2015 11:37 | Zprávy

Miloš Zeman se rád setkává s občany a odpovídá na jejich dotazy. Politický geograf Michael Romancov si proto myslí, že by mohl vyřešit i problém jisté dámy vystupující v televizní reklamě. Ta má totiž problém se svou vagínou a na ty je prý prezident Zeman expert.

Výsměch prezidentu Zemanovi od geografa známého z ČT. Jde o vagínu a také o afghánské město jménem Kunduz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Politolog Michal Romancov

Na českých televizích již několik dní běží reklama, ve které si jistá dáma stěžuje, že „nerozumí vlastní vagíně“. Problém, zda léčit kvasinkovou nebo bakteriální infekci zaujal u televize i Michaela Romancova.

Politický geograf, známý zejména ze studia České televize, měl však pro váhající ženu jednoznačné doporučení, kde si ohledně vagíny nechat poradit: „Tak snad aby se obrátila na Hrad?“ radí přes svůj Twitter.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úplný konec SPOLU? Moravec zatlačil Stanjuru

15:16 Úplný konec SPOLU? Moravec zatlačil Stanjuru

„Lidé po celém světě se ptají, jestli je Česká republika rájem k legalizaci výnosů z trestné činnost…