Vystrčil je v karanténě. Preventivně

25.11.2020 6:30 | Zprávy
autor: čtk

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) je po kontaktu s osobou s nemocí covid-19 v preventivní karanténě.

Vystrčil je v karanténě. Preventivně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Miloš Vystrčil

Přizpůsobí tomu svůj program, pracovat bude on-line. ČTK to dnes oznámila tisková tajemnice horní komory Sue Nguyen.

„Cítím se dobře, žádné příznaky nemám. V tuto chvíli se můj pracovní program pouze přesouvá do online prostředí,“ uvedl v tiskové zprávě Vystrčil. ČTK řekl, že v izolaci bude nyní ve svém pražském služebním bytě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O 159 miliard nás okradli, sypal ze sebe Babiš před jednáním EU a hrozí akcí

11:51 O 159 miliard nás okradli, sypal ze sebe Babiš před jednáním EU a hrozí akcí

V Belgii startuje neformální summit lídrů EU. Český premiér Andrej Babiš vystoupil ještě před začátk…