Witowská promluvila. K rozchodu s manželem i novému vztahu s Kolářem

2. 7. 2020 19:28

Poté, co moderátorka Světlana Witowská oznámila svůj konec v hlavních zpravodajských pořadech České televize, přichází s další novinkou – potvrdila rozchod s manželem Petrem a přiznala nový vztah, informuje iDNES.cz.

Witowská promluvila. K rozchodu s manželem i novému vztahu s Kolářem
Foto: Repro ČT1
Popisek: Moderátorka Světlana Witowská
reklama

„Vzhledem k tomu, že mé manželství s Petrem Witowským bylo formálně ukončeno začátkem roku po vzájemné dohodě, mám za to, že mám právo navázat nový vztah, o kterém jsem stále ještě manžela informovala a ke kterému se dál vyjadřovat nebudu. Prosím o zachování soukromí mého i nezletilého syna,“ uvedla pro iDNES.cz Witowská prostřednictvím své právničky Lenky Radoňové.

Podle některých bulvárních plátků by jejím novým přítelem měl být bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář (57), který je v současné době poradcem budoucího možného prezidentského kandidáta generála Petra Pavla.

Moderátorka zároveň vyloučila, že by její nový vztah stál za odchodem z pořadu Události, komentáře: „K důvodům svého odchodu z hlavní zpravodajské relace jsem se již opakovaně vyjádřila, chci mít dost času na nezletilého syna. O mém dalším zařazení v rámci ČT jednáme. Vedení televize bylo o mých soukromých záležitostech s předstihem informováno,“ stojí v prohlášení Světlany Witowské.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Italská poslankyně přeřvala řetězovou motorovku. Stačilo, aby začala o tom, jak se vláda chová k nakaženým migrantům. Video, které přibilo stovky tisíc lidí do křesla

7:10 Italská poslankyně přeřvala řetězovou motorovku. Stačilo, aby začala o tom, jak se vláda chová k nakaženým migrantům. Video, které přibilo stovky tisíc lidí do křesla

Nejen Matteo Salvini, někdejší ministr vnitra Itálie, ale i řada dalších členů Parlamentu se začíná …