Za Klausem stojí hnutí D.O.S.T.: Odmítáme nenávistnou kampaň

09.01.2013 12:19

Proti prezidentu Václavu Klausovi se po vyhlášení amnestie rozpoutala vlna nevole. Existují ale i nadále lidé, kteří jej podporují - mezi ně patří i hnutí D.O.S.T. v čele s předsedou Michalem Semínem.

Za Klausem stojí hnutí D.O.S.T.: Odmítáme nenávistnou kampaň
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Michal Semín
reklama

"Důrazně protestujeme proti nenávistné kampani rozpoutané v posledních dnech proti osobě prezidenta republiky," stojí v prohlášení hnutí. Jeho zástupci jsou stejně jako prezident přesvědčeni, že kampaň rozpoutala média.

"Vyjadřujeme proto v současné chvíli svou rozhodnou podporu prezidentu republiky i odhodlanost stát při něm v době, kdy se od něj, alespoň zdánlivě, přízeň části veřejnosti odvrací," píší autoři.

"V souvislosti s uvedenými skutečnostmi jsme vážně znepokojeni tím, že se faktická vláda nad politikou stále otevřeněji a v míře dosud nebývalé přesouvá do rukou vlivných médií a jimi preferovaných aktivistických skupin, čímž je podle našeho názoru ohrožena sama podstata transparentní zastupitelské demokracie," kritizuje hnutí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátský europoslanec se chlubí, jak nám v Bruselu zavařil kvůli Xaverovi s Lipovskou. Chce přimět Jourovou, aby začala konat

9:06 Pirátský europoslanec se chlubí, jak nám v Bruselu zavařil kvůli Xaverovi s Lipovskou. Chce přimět Jourovou, aby začala konat

Zvoleni ekonomky Hany Lipovské, moderátora Luboše Xavera Veselého a publicisty Pavla Matochy do Rady…