Za uprchlíky mohou barevné revoluce Rotschildů a Rockefellerů. Jsou to většinou ekonomičtí migranti, říká znalec prostředí

04.06.2015 14:42

Výsledky „barevných revolucí“ nás nyní dostihly. A to nebývalým přílivem imigrantů do Evropy. Byť se říká, že jsou financovány nevládními organizacemi, ve skutečnosti jsou financovány z veřejných zdrojů. To v rozhovoru pro server Prvnízprávy.cz uvedl obchodník a právník Petr Markvart, který dlouhá léta působil v arabských zemích.

Za uprchlíky mohou barevné revoluce Rotschildů a Rockefellerů. Jsou to většinou ekonomičtí migranti, říká znalec prostředí
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

„Barevné revoluce, mezi něž je možno zařadit i tzv. arabské jaro, jsou ve svých počátcích, tedy před politickou či vojenskou intervencí nebo ekonomickou blokádou, zpravidla vedeny tzv. NGO, neboli nevládními organizacemi, které provádějí v cílových zemích podvratnou politickou činnost. Říká se jim sice nevládní, ale jsou ve skutečnosti financovány z veřejných zdrojů, v drtivé většině případů z rozpočtů různých federálních institucí Spojených států,“ tvrdí Markvart s tím, že v kádru těchto organizací je určité procento nelegálních zpravodajců, kteří plní v cílové zemi výhradně politické zadání.

Tyto revoluce nás nyní dostihují přílivem imigrantů. „Naprostá většina současných imigrantů jsou ekonomičtí imigranti. Jenom jich je víc, neboť přes padlé státy se lépe přechází. Je to pouze otázkou peněz a odhodlání. Tuto cestu jsme jim vydláždili sami, mimo jiné i rozbitím a udržováním chaosu v Libyi, Iráku a Sýrii,“ konstatoval pro Prvnízprávy.cz Markvart.

Celý rozhovor ZDE

Na paškál si následně bere i pomoc lidí například chudým africkým dětem. Tyto dary podle něj velmi pravděpodobně přispějí k budoucímu rozvratu zemí, které se stanou na mapách stratégů Council for Foreign Relations (CFR) zeměmi určenými ke změně režimu. „Vydatně jim v tom pomáhají tzv. nadace bohatých mecenášů, jako jsou pánové Soros, Rotschild a Rockefeller, a nadnárodních společností typu Coca-Cola, Monsanto, Raytheon a podobně. Všichni mají dlouho dopředu připravenu svoji ekonomickou agendu, kterou na dobytém a podrobeném území začnou ihned prosazovat,“ pokračuje Markvart.

Podle Markvarta se tomuto dříve říkalo kolonialismus. Kolonialisté však alespoň něco v cílových zemích vybudovali a zanechali. Současná politika je však spíše politikou oslabení, destrukce a rozvratu.

reklama

autor: vef

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Papaláši

Nemáte dojem, že se vy politici, evidentně SPD nevyjímaje, chováte jako papaláši? Přijde vám etické zvyšovat si platy, když většině lidem klesají, a když ještě k tomu pobíráte náhrady? Navíc podle vás je v pořádku a etické vůči nám lidem, kteří vše platíme z našich daní, pobírat náhrady v plné výši,...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

20:25 Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

Vystoupení Danuše Nerudové v superdebatě lídrů kandidátek do eurovoleb jako „historický debakl“ zhod…