Žádnou šanci náckům. Před štábem Okamurovců přišli večer křičet anarchisté

22.10.2017 15:22 | Zprávy
autor: dah

Server Novinky.cz informoval, že před volebním štábem hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury večer demonstrovali anarchisté. Několik desítek lidí provolávalo protifašistická hesla, jimiž upozorňovali na radikalismus populistického hnutí, které získalo přes deset procent hlasů.

Žádnou šanci náckům. Před štábem Okamurovců přišli večer křičet anarchisté
Foto: Daniela Černá
Popisek: SPD na závodech horských kol ve sportovním areálu Vaňkův kopec u Ostravy

Demonstranti skandovali hesla „Nedej náckům žádnou šanci“, vyzbrojení římskými svícemi. Konflikty se staly uvnitř hotelu před recepcí. Organizátoři pak změnili pravidla pro vstup. Recepci pro vítání hostů umístili před budovu hotelu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Knížák udeřil na Pavla: Usurpuje si právo na pravdu. Stydím se za něj

21:05 Knížák udeřil na Pavla: Usurpuje si právo na pravdu. Stydím se za něj

Výtvarník Milan Knížák se opřel do prezidenta Petra Pavla. Ve své glose mu vyčítá porušování ústavy …