Zahraniční novináři na Krymu vítaní nejsou, hlásí reportér ČT

14.03.2014 23:02 | Zprávy
autor: pan

Podle informací České televize situace na Krymu není pro novináře nijak růžová. Kolem reportérů se srocují hlídky, které jim nakazují, aby informovali jen a pouze pravdivě – a případně jim i vyhrožují.

Zahraniční novináři na Krymu vítaní nejsou, hlásí reportér ČT
Foto: archiv red, tan
Popisek: Masové protesty na Ukrajině

„Zahraniční novináři tady rozhodně vítaní nejsou,“ hlásil v Událostech, komentářích Josef Pazderka. Podle svých slov byl během reportáže vyloženě kontrolován, zda hovoří „pravdivě“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bouře ve Štrasburku: Nerudová se posmívá, pak ale ukázal záběry Dostál

19:11 Bouře ve Štrasburku: Nerudová se posmívá, pak ale ukázal záběry Dostál

V úterý začal před sídlem Evropského parlamentu ve Štrasburku protest zemědělců, kteří dávají najevo…