Žaloba na Bradáčovou. Martinec chce omluvu a 200 tisíc

06.04.2016 16:48 | Zprávy
autor: spa

Bradáčová lže a zničila mi život, říká bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec, který žaluje vrchní státní zástupkyni. Chce po ní omluvu a 200 tisíc korun, protože proti němu údajně Bradáčová nastartovala mediální kampaň. Informuje Česká televize.

Žaloba na Bradáčovou. Martinec chce omluvu a 200 tisíc
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lenka Bradáčová

Bývalý šéf protikorupční policie Tomáš Martinec žaluje vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Ta proti němu údajně spustila mediální kampaň a zničila mu život a nyní se má omluvit za svoje lži.

Bradáčová však tvrdí, že to byla protikorupční policie, kdo vykonstruoval kauzu proti ní za podjatost v případě zakázky, která byla údajně spojená s jejím manželem. Poté, co s tím šla Bradáčová do médií, Martinec rezignoval na svou funkci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Kolik bysme podle vás měli dávat na obranu?

Jste pro navýšení rozpočtu na obranu na 5% HDP? Pokud ano, kde na to vzít? To je totiž podle mě to klíčové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU tamhle. Tady je hašišácký stát! V zemi, kde Trump sklízí „duchovní fakáče“

18:40 EU tamhle. Tady je hašišácký stát! V zemi, kde Trump sklízí „duchovní fakáče“

„Největší ego chodící po téhle zemi. Všechno musí být podle něj. A když narazí, tak se chová jako gu…